ruben electric est   eng   
ETTEVÕTTEST TOOTED JA TEENUSED KONTAKT
 
  Kaablite paigaldamise masinad   
print  
KAABLITE JA ÕHULIINIDE PAIGALDAMISSEADMED JA ABIVAHENDID
Kiudoptiliste kaablite seadmed
Elektrikaablite seadmed
Kaablite paigaldamise masinad
Õhuliini seadmed
Kaablite kerimine
KAABLIKLAMBRID
KAABLIKAITSE PLAADID
KÕRGEPINGEKAABLITE KOORMUSARVUTUSE TARKVARA

Kaablite paigaldamise masinad

Lisaks kaablite tõmbamise masinatele, millede üksikasjalik tootekataloog on toodud allpool, pakume teile ka tootjatehases peetavaid koolitusi ja seminare, mis võimaldavad teie töötajatel suhtuda oma töösse entusiastlikult ja saavutada kaablite paigaldamise töös parimaid tulemusi.

Töötajate kvaliteetne koolitus on ettevõtte edukuses määrava tähtsusega faktor. See on üks põhjustest, miks meie tootjatehase koolituse ja seminari päevad on nii populaarsed.

Kuidas ilma lisakulude tegemiseta vähendada kaabli tõmbamise tõmbejõudu poole võrra? Kuidas teha rohkem ja tõhusamat tööd väiksemate masinatega, vältides suurte ja kalliste masinate ostu? Kuidas kaablite tõmbamist ette valmistada ja planeerida, nii et tööd läheksid korrektselt, plaanitult ja optimaalselt, teenides töö tegemisest ka tulu? Need on vaid mõned teemad, mida tootjatehase koolituse ja seminari päevadel käsitleme.

Esimesed koolituse ja seminari päevad toimuvad tootjatehases igal aastal kevadel ja viimased toimuvad sügisel. Teoreetilised teadmised kinnistatakse praktiliste ülesannete ja demonstratsioonidega. Osavõtjad saavad osaledes sertifikaadi, mida saate kasutada näiteks oma kvaliteedisüsteemis TQM ISO 9001:2000.

Kui tahate tootjatehase koolituse ja seminari päevadest osa võtta, infot toimumise aegade kohta või kui teil on ükskõik mis küsimusi selle kohta, siis palume teil meiega ühendust võtta.

Kaabli tõmbamise masinate üksikasjaliku tootekataloogi leiate allolevale pildile klikkides:

 
copyrighted